









3 836,70 ₴/кв.м
Терасна дошка відноситься до новинок будівельного ринку. Перспективи його вельми успішні, так як це міцний і екологічний матеріал. Основна галузь його застосування – підлогове покриття у відкритих спорудах: відкриті кафе, причал, веранди, територія навколо басейнів. Він стійкий до вологості, механічних впливів і перепадів температур.
Країна-виробник: Бельгія
Товщина: 25 мм
Ширина: 150 мм
Довжина: 2900 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2900 мм |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |