









734 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Декор ламінованого підлогового покриття Дуб Ольхон пісочно-бежевий виглядає як деревина дуба з лаконічною текстурою світлого кольору. Цей ламінат має сертифікацію протиковзання R10 по DIN 51130.
У вас є можливість замовити цей декор ламінату в інших виконаннях: AQUA+ Large 8/32 V4 (363725) і Classic 12/33 V4 (369444).
Безкоштовна доставка по Україні Міст Експрес або Делівері до відділення перевізника Вашого міста за умови 100% оплати при замовленні на суму не менше 9 000,00 гривень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 193 мм |
| Довжина | 1292 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 7 шт. |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Бежевий |
| Вага упаковки | 16.146 кг |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 25 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | Pore Natural - Автентичний, справжній малюнок деревини |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,7455 м. кв. |
| Формат панелі | Classic 1292 x193 мм |
| Стилі | Pure Nature |
| Користувацькі характеристики | |
| Замкове з'єднання | Безклейове CLIC it! |