









1 367,60 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Дизайнерське покриття для підлоги великого формату. Формат 1505 х 235 мм виглядає переконливо і входить у тренд у все більшої кількості виробників. WineoWood XL підкреслює розміри приміщення і дозволяє швидше робити укладання у великих приміщеннях. Плашки мають охайну мікрофаску по периметру.
Всі дизайни колекції Вінео 600 2020 доступні в 2-х варіантах виконання: в клейовому та замковому з напівтвердою несучою плитою. Така сама вінілова підлога #AmsterdamLoft із замком - це RLC195W6. Обов'язково перейдіть за цим посиланням та прочитайте більше про цей відтінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wineo |
| Ширина | 235 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1505 мм |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Тип приєднання | Клейове |
| Товщина | 2 мм |
| Звукоізоляція | 4 дБ |
| Площа, що покривається пачкою | 4.24 кв.м |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Самоклеюча | Ні |
| Товщина захисного шару | 0.4 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Текстура | Дуб |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння мікрофаска |
| Клас використання | 41 |
| Звукоізоляція в комбінації з підкладкою SilentPLUS, до (дБ) | 17 |
| Користувацькі характеристики | |
| Опір ковзанню, DIN 51130 | R9 |
| Стійкість до займання, EN 13501-1 | Bfl1-S1 |
| Динамічний коефіцієнт тертя, EN 13893 | DS |