



1 225 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
SPC — 70% мінералів, 30% ПВХ
2. Щільність матеріалу:
SPC — 2000 кг/м3, дуже важкий і жорсткий матеріал і одночасно
еластичний, важко ламається.
3. Стабільність розмірів
4. 100% Водостійкість
5. Наявність вбудованої звукоізоляційної підкладки
6. Замок 1CLICK 2 GO PURE дає змогу укладати паркетне поле по одній плашці й без спеціальних навичок
7. 34 клас зносостійкості — можливе укладання навіть у комерційних приміщеннях із високим ступенем прохідності
8. Принципово новий спосіб нанесення декору — прямий цифровий друк на базову плиту, це дає змогу мати 60 унікальних плашок в одному декорі — завдяки цьому ламінат матиме вигляд натурального паркету, без повторення малюнка
9. Захисне покриття Rocko — 3 шари акрилового лаку, що дає більш наближені до реальної деревини тактильні відчуття, ніж поліуретановий захисний шар
10. SPC Rocko може використовуватися із системами теплої підлоги. Можна використовувати як водяні, так і електричні. Зверніть увагу — максимальна температура нагрівання 30 градусів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rocko |
| Країна виробник | Польща |
| Клас зносостійкості | 34 |
| Ширина | 234 мм |
| Довжина | 1210 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 7 шт. |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Форма поставки матеріалу | Модульна плитка |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип приєднання | Замкове |
| Самоклеюча | False |
| Користувацькі характеристики | |
| Структура поверхні | HS - Hickory Scrape |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,98 м. кв. |
| Кількість плашок без повторення малюнка | 50 |
| Інтегрована звукопоглинаюча підкладка | Так |
| Клас використання | 34 |