









600 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Новинка 2020 року - Off-white knotty oak 6947. Приголомшливий дизайнерський декор, що заслуговує на визнання. Вкрай рідко можна зустріти настільки виразний і чіткий дизайн в такому доступному ціновому сегменті. Малюнок цього ламінату в поєднанні зі структурою настільки чіткий, що його дійсно складно відрізнити від справжнього дерев'яного статі. Підлога майже гладкий на дотик і тактильне сприйняття гармонує з малюнком. Подивіться фотографії - вони повною мірою відображають всю його красу.
Також збільшився гарантійний термін виробника в порівнянні з попередньою їй колекцією LC75 - 25 років замість 20-ти. Додайте ще обіцяні виробником 4 години стійкості до воді стоїть на підлозі для колекції LC150 - це нечувана досі характеристика для ламінату такої вартості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meister |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1288 мм |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 2.55 кв.м |
| Ступінь блиску | Матова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 198 мм |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 25 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | RP - Raw Wood Pore Structure |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 8 |