









600 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Monclair oak 6432 - ламінат 2020 року з нової колекції Meister LC150. Чудовий класичний сірий декор, що імітує односмуговою паркетну дошку. Структура дуба виглядає виразно завдяки насиченості кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meister |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1288 мм |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 2.55 кв.м |
| Ступінь блиску | Матова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 198 мм |
| Стан | Новий |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 25 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | PS - Special Pore Effect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 8 |