









1 144 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Цей вініловий підлогу найбільш схожий за кольором на натуральний дуб з усієї лінійки Керамо Винилам. Але тон більш складний - і по колористиці, і за сприйняттям. Винилам завжди старанно трудився над декорами, і з кожним разом нові колекції ставали одна інший красивіше. Так і у випадку з новинкою 2020 року, детальне опрацювання пішла тільки на користь.
На поверхні присутні переливи від більш темного до світлого. Колірна гамма багатогранна. Близька до природного кольору дуба, але тон трохи вибілений і трохи йде в сірий. Глибокий "браш", помірні "дефекти" деревини - все це створює помірний вінтажний ефект. Настільки слабкий, що Дуб Білль чудово підійде до найбільш різноплановим інтер'єрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinilam |
| Країна виробник | Бельгія |
| Форма поставки матеріалу | Модульна плитка |
| Довжина | 1528 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Клас зносостійкості | 43 |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 4.27 кв.м |
| Тип приєднання | Клейове |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.55 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вага упаковки | 19.5 кг |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 20 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Вага 1 кв. м. | 4.56 кг |