









1 144 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Вініловий підлогу з приголомшливою реалістичністю. Багатий насичений коричневий колір. Благородство дуба у всій красі. Плавні переливи кольору від темного до світлого в коричневій кольоровій гамі. Виразні і лаконічні сучки. Сверхточная імітація брашированных волокон. Від цього декору так і віє спокоєм і відчуттям багатства.
Доступна вінілова плитка з такою ж поверхнею в замковому виконанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinilam |
| Країна виробник | Бельгія |
| Форма поставки матеріалу | Модульна плитка |
| Довжина | 1528 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Клас зносостійкості | 43 |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 4.27 кв.м |
| Тип приєднання | Клейове |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.55 мм |
| Колір | Коричневий |
| Вага упаковки | 19.5 кг |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 20 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Вага 1 кв. м. | 4.56 кг |