Подарунок




Відправка з 31 травня 20263 453,70 ₴/кв.м
Показати оптові ціниСтруктура деревини чітко підкреслена завдяки брашированию. В заглибленнях морилка у відтінку слонової кістки, на поверхні дошки – кремова морилка. Поверхня характеризується типовими для дуба невеликими сучками. Помірна разнотонность.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic Wood |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 2200 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 3.203 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Вид покриття | Лак |
| Товщина верхнього шару | 4 мм |
| Колір | Бежевий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Паркетная доска Baltic Wood Дуб Classic 1R Ivory & Cream, браш 1-пол., лак»