

966 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinilam |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 920 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 3.31 кв.м |
| Самоклеюча | Ні |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Тип приєднання | Клейове |
| Товщина | 3 мм |
| Товщина захисного шару | 0.55 мм |
| Форма поставки матеріалу | Модульна плитка |
| Ширина | 180 мм |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 16.2 кг |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 25 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 10 років |
| Площа в упаковці, м. кв. | 3,31 м. кв. |