









1 202,90 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Дизайнерська вінілова підлога для приклеювання з незвичайною назвою - Дуб Амбіційний Спокійний. Можливо, даючи настільки суперечливе, навіть дивне найменування цього принту, виробник прагнув передати амбітний спокій дуба. Та й взагалі, загалом, усі назви декорів із колекції покликані не повідомити нам якесь чітке понятійне визначення, а скоріше викликати низку певних емоцій. Тому, спокій і амбіції для маркетологів Вінео - речі, що цілком поєднуються.
Ambition Oak Calm – вінілова плитка від Wineo з колекції 400 Wood XL. Це означає, що перед нами - набагато більший формат плитки, ніж у лінійки Wineo Wood. Розмір плашки у варіанта для приклеювання становить 1505 х 235 мм.
Також, вінілові підлоги Wineo 400 Wood XL доступні ще в 2-х варіантах виконання - класичному замковому та Multi-Layer, що має в основі HDF-плиту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wineo |
| Ширина | 235 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1505 мм |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Тип приєднання | Клейове |
| Товщина | 2 мм |
| Клас зносостійкості | 31 |
| Звукоізоляція | 4 дБ |
| Площа, що покривається пачкою | 4.24 кв.м |
| Форма поставки матеріалу | Модульна плитка |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Самоклеюча | Ні |
| Товщина захисного шару | 0.3 мм |
| Наявність фаски | Ні |
| Текстура | Дуб |
| Користувацькі характеристики | |
| Стійкість до займання, EN 13501-1 | Bfl1-S1 |
| Динамічний коефіцієнт тертя, EN 13893 | DS |
| Опір ковзанню, EN BGR 181 | R9 |